1100

Na objednávku a předobjednávku

Na objednávku a předobjednávku - Vše pro sběratele, modeláře a fandy autíček

aaaautomodel.cz

Na objednávku a předobjednávku

Podmínky pro objednání zboží na objednávku a předobjednávku:

- pro objednání zboží na objednávku a předobjednávku je nutná registrace.

- uvedená cena je informativní (může být také nižší nebo vyšší s ohledem na kurz Kč) - neplaťte předem!   **
Volte platbu převodem na účet - předobjednávka nebo objednání zboží na objednávku je nezávazné, je to považováno pouze za zájem o zboží.

- zboží na objednávku a předobjednávku je před názvem zboží označeno symbolem (XXpř*). Většinou je také uvedený text v poli dostupnost zboží odpovídající možnostem dodání.

- po sdělení dodavatelem, že je již možné toto zboží objednat, budete kontaktováni a po potvrzení trvajícího zájmu o zboží se teprve dohodneme na závazné objednávce.

- po odsouhlasení předobjednávky (změna na objednávku) je tato považována za závaznou a zákazník se zavazuje k odebrání zboží podle Obchodních podmínek. Při zpoždění dodávky zboží z důvodů třetí strany, již nelze objednávku stornovat.

- po zaevidování závazné předobjednávky nebo zboží na objednávku v objednávkovém systému Vám může být zaslán doklad pro platbu nevratné zálohy (cca 50% ceny zboží). Tato nevratná záloha Vám potom bude odečtena v konečném dokladu při dodání zboží.
- teprve po zaplacení zálohy Vámi předobjednané zboží objednáváme u výrobce nebo
importéra do EU. Pokud budete s platbou váhat a zaplatíte až s odstupem času, Vámi požadované zboží již může být vyprodané a tím i nedostupné. Výrobci a importéři (a tím i naše firma) nedávají ani krátkodobé garance dostupnosti zboží. Platí princip teď ještě zboží je dostupné, ale zítra již může být vyprodané. V tomto případě Vám bude zaplacená záloha vrácena a Vaše objednávka stornována.
- společnost AAA AUTO-MODEL nemůže u předobjednávek dodávku zboží ovlivnit a tím nezodpovídá za termín dodání zboží, termín uvedení zboží na trh ani za počet kusů, které výrobce dodá (často je počet vyrobených kusů celosvětově limitován).
- odběratel bere na vědomí, že výrobcem sdělený termín uvedení nového zboží na trh je pouze orientační. Také pokud je uvedená cena, tak je pouze orientační a skutečná cena závisí na výchylkách finančního trhu.

 

 

* - předobjednávky bereme na zboží, které je avizováno s předstihem jako "novinka", nebo na zboží, které nebereme "na sklad" - označeno symbolem (XXpř*).

**  - vyčkejte na upřesňující info od našeho obchodníka

 

 

.

Řadit podle: Položek na stranu:
Výběru neodpovídá žádná položka

Kód: 150

Copyright © www.aaaautomodel.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© www.aaaautomodel.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace